A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$u_martic

Filename: helpers/update_helper.php

Line Number: 794

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 794
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 469
Function: player_assisted

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 68
Function: update_teams2019

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/update_helper.php

Line Number: 794

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 794
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 469
Function: player_assisted

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 68
Function: update_teams2019

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$assists

Filename: helpers/update_helper.php

Line Number: 794

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 794
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 469
Function: player_assisted

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 68
Function: update_teams2019

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$goals

Filename: helpers/update_helper.php

Line Number: 790

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 790
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/update_helper.php
Line: 725
Function: player_scored

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 68
Function: update_teams2019

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$name

Filename: helpers/functions_helper.php

Line Number: 57

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/functions_helper.php
Line: 57
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 74
Function: sort_scorers

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$name

Filename: helpers/functions_helper.php

Line Number: 84

Backtrace:

File: /home/ptlsi58/public_html/application/helpers/functions_helper.php
Line: 84
Function: _error_handler

File: /home/ptlsi58/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 75
Function: sort_assists

File: /home/ptlsi58/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

POSAVJE TRAVNATA LIGA

SPONZORJA LIGE



SEZONA 2019


LESTVICA
  #   Ekipa
Zmage
Neodločeno
Porazi
Dani/Prejeti
Točke(kazni)
1Beni Team102040 / 1732(0)
2ŠD Nova vas82241 / 2526(0)
3ŠD Oblak73244 / 2224(0)
4Mana Relive43532 / 3815(0)
5ŠD Mrtvice40838 / 3812(0)
6ŠD Orehovec22827 / 428(0)
7ŠD Boršt101117 / 573(0)

STRELCI
#Ime in PriimekGoliEkipa
1Matevž Sodič17ŠD Nova vas
2Rok Baznik12Beni Team
3Jernej Rostohar11Beni Team
4Franci Čanžar9ŠD Mrtvice
5Aljaž Petančič (C)9Mana Relive
ASISTENTI
#Ime in Priimek
Asistence
Ekipa
1Janez P. Vrčko7ŠD Mrtvice
2Peter Mlakar6Mana Relive
3Jernej Milar (C)5ŠD Mrtvice
4Matevž Sodič5ŠD Nova vas
5Aljaž Petančič (C)5Mana Relive

REZULTATI PO KROGIH


1. KROG (NOVA VAS, 20.4.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Orehovec : Beni Team 1:3 (1:2)
17:00 ŠD Nova vas : ŠD Mrtvice 4:3 (3:2)
18:00 ŠD Oblak : Mana Artiče Relive 5:1 (1:0)
2. KROG (BORŠT, 27.4.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Nova vas : ŠD Boršt 6:2 (2:2)
17:00 Beni Team : Mana Artiče Relive 4:2 (2:0)
18:00 ŠD Orehovec : ŠD Oblak 2:2 (1:1)
3. KROG (NOVA VAS, 11.5.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Nova vas : Mana Artiče Relive 5:2 (2:0)
17:00 ŠD Boršt : ŠD Oblak 3:6 (1:3)
18:00 Beni Team : ŠD Mrtvice 3:1 (1:0)
4. KROG (MRTVICE, 18.5.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Orehovec : ŠD Nova vas 2:3(0:2)
17:00 ŠD Oblak : ŠD Mrtvice 7:2(2:2)
18:00 ŠD Boršt : Beni Team 3:6(3:1)
5. KROG (BORŠT, 25.5.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Boršt : ŠD Orehovec 1:5(0:2)
17:00 ŠD Nova vas : Beni Team 1:2(0:1)
18:00 Mana Artiče Relive : ŠD Mrtvice 1:4(0:3)
6. KROG (MRTVICE, 1.6.2019)
UraTekma
Rezultat
15:00 Mana Artiče Relive : ŠD Orehovec 2:2(1:1)
16:00 Beni Team : ŠD Oblak 1:1(0:1)
17:00 ŠD Mrtvice : ŠD Boršt 9:0(2:0)
7. KROG (MRTVICE, 8.6.2019)
UraTekma
Rezultat
15:00 ŠD Mrtvice : ŠD Orehovec 3:2(1:2)
16:00 Mana Artiče Relive : ŠD Boršt 2:0(0:0)
17:00 ŠD Oblak : ŠD Nova vas 3:5(2:3)
18:30 (ZAHOD) Občina Krško : Občina Brežice (VZHOD) [2x5min] 3:1
19:00 Individualne tekme in podelitev nagrad v skupni vrednosti 100€ (zahvala AFP Dobova in Občini Krško) Streljanje prečke 9 m (Jernej Milar); strelanje na male gole (Sale Miljanović); branjenje in strelanje na gol (Oblak Klemen)
8. KROG (MRTVICE, 7.9.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Orehovec : Beni Team (Prepoved S. Rostohar) 3:5(1:3)
17:00 Mana Artiče Relive : ŠD Mrtvice 4:2(1:2)
17:00 ŠD Nova vas : ŠD Boršt 5:3(2:1)
9. KROG (BORŠT, 14.9.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Boršt : ŠD Oblak 1:2(1:2)
17:00 Beni Team (Prepoved S. Rostohar) : Mana Artiče Relive 3:3(1:0)
18:00 ŠD Orehovec : ŠD Nova vas 0:3(Brez boja)
10. KROG (NOVA VAS, 21.9.2019)
UraTekma
Rezultat
16:00 ŠD Nova vas : Mana Artiče Relive 3:3(1:1)
17:00 ŠD Orehovec : ŠD Oblak 2:4(0:2)
18:00 ŠD Mrtvice : ŠD Boršt 7:1(3:0)
11. KROG (MRTVICE, 28.9.2019)
UraTekma
Rezultat
15:00 ŠD Oblak : Mana Artiče Relive 8:1(3:0)
16:00 ŠD Nova vas : ŠD Mrtvice 4:2(2:1)
17:00 ŠD Boršt : Beni Team (Prepoved S. Rostohar) 0:5(0:1)
12. KROG (ČREŠNJICE PRI CERKLJAH, 5.10.2019)
UraTekma
Rezultat
17:00 Beni Team : ŠD Mrtvice 3:1(2:0)
18:00 Mana Artiče Relive : ŠD Orehovec 8:2(4:1)
19:00 ŠD Oblak : ŠD Nova vas 1:1(0:0)
13. KROG (Nova vas, 12.10.2019)
UraTekma
Rezultat
15:00 Beni Team : ŠD Oblak 2:1(1:0)
16:00 Mana Artiče Relive : ŠD Boršt 0:3(Brez boja)
17:00 ŠD Mrtvice : ŠD Orehovec 3:5(1:3)
<
14. KROG (MRTVICE, 19.10.2019)
UraTekma
Rezultat
15:00 ŠD Boršt : ŠD Orehovec 4:1(2:0)
16:00 ŠD Oblak : ŠD Mrtvice 4:1(1:0)
17:00 ŠD Nova vas : Beni Team1:2(1:0)
18:15 Podelitev nagrad