SPONZORJA LIGE



SEZONA 2020


LESTVICA
  #   Ekipa
Zmage
Neodločeno
Porazi
Dani/Prejeti
Točke(kazni)
1ŠD Nova vas111057 / 1134(0)
2Beni Team83125 / 827(0)
3ŠD Oblak82235 / 1326(0)
4Mana Relive60623 / 2018(0)
5ŠD Orehovec42626 / 2514(0)
6ŠD Mrtvice40820 / 4012(0)
7ŠD Boršt22837 / 408(0)
8Dubova Jastrebovi001212 / 780(0)

STRELCI
#Ime in PriimekGoliEkipa
1Matevž Sodič (C)19ŠD Nova vas
2Jan Nečemer12ŠD Nova vas
3Sandi Pavkovič (C)11ŠD Boršt
4Blaž Milar (C)11ŠD Oblak
5Gregor Klemenčič9ŠD Oblak
ASISTENTI
#Ime in Priimek
Asistence
Ekipa
1Jan Nečemer17ŠD Nova vas
2Luka Lazanski6ŠD Nova vas
3Matevž Sodič (C)6ŠD Nova vas
4Blaž Milar (C)6ŠD Oblak
5Gregor Klemenčič5ŠD Oblak

REZULTATI PO KROGIH


1. in 2. KROG ( NOVA VAS 23.5.2020 )
UraTekma
Rezultat
15:00 Mana Artiče Relive : ŠD Orehovec 3:2 (1:1)
15:35 ŠD Nova vas : ŠD Boršt 5:2 (4:1)
16:15 ŠD Beni Team : Dubova Jastrebovi 5:0 (2:0)
16:50 ŠD Mrtvice : ŠD Oblak 1:7 (0:3)
17:30 Dubova Jastrebovi : ŠD Orehovec 0:8 (0:4)
18:05 ŠD Oblak : ŠD Boršt 2:1 (1:0)
18:40 ŠD Mrtvice : ŠD Nova vas 1:9 (0:2)
19:15 Mana Artiče Relive : ŠD Beni Team 1:0 (0:0)

3. in 4. KROG ( BORST 30.5.2020 )
UraTekma
Rezultat
15:00 ŠD Mrtvice : ŠD Beni Team 0:3 (0:1)
15:35 ŠD Oblak : Dubova Jastrebovi 10:2 (5:1)
16:15 ŠD Boršt : ŠD Orehovec 1:1 (1:1)
16:50 Mana Artiče Relieve : ŠD Nova vas 1:3 (1:1)
17:30 ŠD Beni Team: ŠD Oblak 0:0 (0:0)
18:05 Mana Artiče Relive : ŠD Boršt 4:2 (0:0)
18:40 ŠD Mrtvice : Dubova Jastrebovi 7:1 (4:1)
19:15 ŠD Nova vas : ŠD Orehovec 4:2(3:1)

5. in 6. KROG ( MRTVICE 6.6.2020 )
UraTekma
Rezultat
15:00 ŠD Nova vas : ŠD Oblak 4:0 (1:0)
15:35 ŠD Beni Team : ŠD Orehovec 2:1 (0:0)
16:15 ŠD Mrtvice : ŠD Boršt 1:0 (1:0)
16:50 Mana Artiče Relive : Dubova Jastrebovi 4:0 (1:0)
17:30 ŠD Boršt : ŠD Beni Team 1:2 (1:1)
18:05 Dubova Jastrebovi : ŠD Nova vas 1:2 (0:2)
18:40 Mana Artiče Relive: ŠD Oblak 1:2 (1:1)
19:15 ŠD Mrtvice : ŠD Orehovec 1:2 (0:0)

7. in 8. KROG ( MRTVICE 19.9.2020 )
UraTekma
Rezultat
14:00 Mana Artiče Relive : ŠD Nova vas 0:1 (0:0)
14:35 ŠD Boršt : Dubova Jastrebovi 7:1 (0:0)
15:15 ŠD Orehovec : Dubova Jastrebovi 2:0 (1:0)
15:50 ŠD Beni Team : ŠD Oblak 2:0 (0:0)
16:30 Mana Artiče Relive : ŠD Mrtvice 2:1 (1:0)
17:05 ŠD Nova vas : ŠD Beni Team 1:1 (0:0)
17:40 ŠD Mrtvice : ŠD Boršt 4:3 (0:0)
18:15 ŠD Orehovec : ŠD Oblak 0:2 (0:1)

9. in 10. KROG ( NOVA VAS 26.9.2020 )
UraTekma
Rezultat
14:00 ŠD Boršt : ŠD Oblak 0:2 (0:1)
14:35 ŠD Orehovec : ŠD Oblak 1:1 (1:1)
15:15 ŠD Mrtvice : Dubova Jastrebovi 8:3 (3:1)
15:50 Mana Artiče Relive : ŠD Mrtvice 5:0 (3:0)
16:30 Dubova Jastrebovi : ŠD Nova vas 1:7 (3:0)
17:05 ŠD Nova vas : ŠD Boršt 5:0 (2:0)
17:40 Beni Team : Mana Artiče Relive 2:0 (0:0)
18:15 Beni Team : ŠD Orehovec 2:0 (1:0)

10. in 11. KROG ( NOVA VAS 3.10.2020 )
UraTekma
Rezultat
13:00 Mana Artiče Relive : ŠD Orehovec 1:5 (0:3)
13:35 ŠD Orehovec : ŠD Nova vas 8:2 (4:0)
14:15 ŠD Oblak : Mana Artiče Relive 3:1 (3:1)
14:50 ŠD Mrtvice : Beni Team 2:4 (0:1)
15:30 Dubova Jastrebovi : ŠD Oblak 1:9 (1:3)
16:05 ŠD Boršt: Dubova Jastrebovi 9:2 (4:1)
17:40 Beni Team : ŠD Boršt 2:2 (2:0)
18:15 ŠD Mrtvice : ŠD Nova vas 0:9 (0:3)